Povodom mjera Grada Zagreba za zaštitu građana tijekom toplinskog vala, tijekom vikenda ulaz u Muzej suvremene umjetnosti je besplatan za sve posjetitelje. Iskoristite priliku za predah od visokih temperatura u klimatiziranom prostoru muzeja i razgledajte aktualni izložbeni program. Odluka je dio gradskih mjera kojima se građanima omogućuje boravak u klimatiziranim kulturnim ustanovama.
Posjetitelji mogu razgledati izložbe:
Pozivamo vas da vikend provedete uz suvremenu umjetnost u ugodnom i klimatiziranom prostoru Muzeja.
Više informacija: http://www.msu.hr/stranice/aktualne-izlozbe/13.html